Całoszklana

Balustrady nierdzewne

POZNAJ WZÓR

Balustrada całoszklana

Całoszklana

Balustrady nierdzewne

Materiały takie jak stal nierdzewna i szkło łączą się w idealną harmonię, aby stworzyć arcydzieło, takie jak Balustrada całoszklana. Prosty, ale wyjątkowy przedmiot, który jest zarówno funkcjonalny jak i elegancki. Dekoracyjny, praktyczny i nowoczesny.

Balustrady nierdzewne balkonowe

Spersonalizuj balustradę Całoszklaną

Szyby

Możliwość wyboru wykończenia szyby, pozwala Państwu na dopasowanie wyglądu balustrady nierdzewnej do swoich upodobań i potrzeb. Wybór szyby w kolorze RAL pozwala na uzyskanie bardzo nowoczesnego efektu końcowego, natomiast stosując szybę o wykończeniu mlecznym nadamy eleganckiego charakteru balustradzie jak i otoczeniu.

Szyba malowana na kolor RAL

SZYBA MALOWANA NA KOLOR RAL

Szyba przyciemniana

SZYBA PRZYCIEMNIANA

Szyba przezroczysta

SZYBA PRZEŹROCZYSTA

Szyba mleczna

SZYBA MLECZNA

Pochwyty

Wybór rodzaju pochwytu pozwala Państwu na jeszcze lepsze dopasowanie balustrady do stylu posiadłości. Pochwyt O i U nada łagodniejszy wygląd balustradzie, natomiast K i P go wzmocni.

Pochwyt O

POCHWYT O

Pochwyt U

POCHWYT U

Pochwyt K

POCHWYT K

Pochwyt P

POCHWYT P

Nowoczesny wygląd

Stal nierdzewna jest materiałem, który wszedł do użytku dopiero w XX wieku, dlatego kojarzona jest z nowoczesnością. Metaliczny połysk i minimalizm naszych ogrodzeń wpisuje się w styl nowoczesny.

Stworzone na miarę

Każde produkowane przez nas ogrodzenie jest dostosowywane pod indywidualne wymagania klienta – wymiar oraz wygląd ogrodzenia zostanie stworzony na podstawie Państwa potrzeb.

Minimalny koszt utrzymania

Odporność ogrodzeń nowoczesnych naszej firmy na zmienne warunki atmosferyczne zwalnia Państwa z konieczności konserwacji. Co w praktyce czyni nasze ogrodzenia długowiecznymi.

Poznaj inne modele balustrad z kolekcji S-Modern

Sprawdź podobne wzory

Balustrada szklana
Szklana
Balustrady nierdzewne
Balustrada z linki nierdzewnej
Z linki nierdzewnej
Balustrady nierdzewne
Balustrady - rozwiązania deweloperskie

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 501 035 724

przejdź na stronę kontaktu