Szklana

Balustrady nierdzewne

POZNAJ WZÓR

Balustrada szklana

Szklana

Balustrady nierdzewne

Balustrada szklana jest to mocna konstrukcja, która wprowadza modernistyczny charakter do każdego otoczenia. Jest ona idealnym rozwiązanie do posiadłości o nowoczesnym oraz klasycznym designie.

Balustrady nierdzewne balkonowe

Spersonalizuj balustradę szklaną

Szyby

Możliwość wyboru wykończenia szyby, pozwala Państwu na dopasowanie wyglądu balustrady nierdzewnej do swoich upodobań i potrzeb. Wybór szyby w kolorze RAL pozwala na uzyskanie bardzo nowoczesnego efektu końcowego, natomiast stosując szybę o wykończeniu mlecznym nadamy eleganckiego charakteru balustradzie jak i otoczeniu.

Szyba malowana na kolor RAL

SZYBA MALOWANA NA KOLOR RAL

Szyba przyciemniana

SZYBA PRZYCIEMNIANA

Szyba przezroczysta

SZYBA PRZEŹROCZYSTA

Szyba mleczna

SZYBA MLECZNA

Pochwyty

Wybór rodzaju pochwytu pozwala Państwu na jeszcze lepsze dopasowanie balustrady do stylu posiadłości. Pochwyt O i U nada łagodniejszy wygląd balustradzie, natomiast K i P go wzmocni.

Pochwyt O

POCHWYT O

Pochwyt U

POCHWYT U

Pochwyt K

POCHWYT K

Pochwyt P

POCHWYT P

Słupki

Stworzenie możliwości wyboru kształtu słupków w balustradzie, pozwala Państwu dopasować wygląd balustrady nierdzewnej pod każdym względem, zarówno estetycznym jak i praktycznym.

Słupek okrągły

SŁUPEK OKRĄGŁY

Słupek kwadratowy

SŁUPEK KWADRATOWY

Nowoczesny wygląd

Stal nierdzewna jest materiałem, który wszedł do użytku dopiero w XX wieku, dlatego kojarzona jest z nowoczesnością. Metaliczny połysk i minimalizm naszych ogrodzeń wpisuje się w styl nowoczesny.

Stworzone na miarę

Każde produkowane przez nas ogrodzenie jest dostosowywane pod indywidualne wymagania klienta – wymiar oraz wygląd ogrodzenia zostanie stworzony na podstawie Państwa potrzeb.

Minimalny koszt utrzymania

Odporność ogrodzeń nowoczesnych naszej firmy na zmienne warunki atmosferyczne zwalnia Państwa z konieczności konserwacji. Co w praktyce czyni nasze ogrodzenia długowiecznymi.

Poznaj inne modele balustrad z kolekcji S-Modern

Sprawdź podobne wzory

Balustrada całoszklana
Całoszklana
Balustrady nierdzewne
Balustrada z linki nierdzewnej
Z linki nierdzewnej
Balustrady nierdzewne
Balustrady - rozwiązania deweloperskie

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 501 035 724

przejdź na stronę kontaktu