Z linki nierdzewnej

Balustrady nierdzewne

POZNAJ WZÓR

Balustrada z linki nierdzewnej

Z linki nierdzewnej

Balustrady nierdzewne

Dzięki wykorzystaniu linki nierdzewnej w tej balustradzie, stworzyliśmy solidną i niezawodną konstrukcję w stylu marynistycznym. Balustrada z linki nierdzewnej wspaniale będzie się komponować z posiadłościami w stylu nowoczesnym jak i z tymi, które posiadają mniejszą ilość ornamentów.

Balustrady nierdzewne balkonowe

Spersonalizuj balustradę z linki nierdzewnej

Pochwyty

Wybór rodzaju pochwytu pozwala Państwu na jeszcze lepsze dopasowanie balustrady do stylu posiadłości. Pochwyt O i U nada łagodniejszy wygląd balustradzie, natomiast K i P go wzmocni.

Pochwyt O

POCHWYT O

Pochwyt U

POCHWYT U

Pochwyt K

POCHWYT K

Pochwyt P

POCHWYT P

Słupki

Stworzenie możliwości wyboru kształtu słupków w balustradzie, pozwala Państwu dopasować wygląd balustrady nierdzewnej pod każdym względem, zarówno estetycznym jak i praktycznym.

Słupek okrągły

SŁUPEK OKRĄGŁY

Słupek kwadratowy

SŁUPEK KWADRATOWY

Nowoczesny wygląd

Stal nierdzewna jest materiałem, który wszedł do użytku dopiero w XX wieku, dlatego kojarzona jest z nowoczesnością. Metaliczny połysk i minimalizm naszych ogrodzeń wpisuje się w styl nowoczesny.

Stworzone na miarę

Każde produkowane przez nas ogrodzenie jest dostosowywane pod indywidualne wymagania klienta – wymiar oraz wygląd ogrodzenia zostanie stworzony na podstawie Państwa potrzeb.

Minimalny koszt utrzymania

Odporność ogrodzeń nowoczesnych naszej firmy na zmienne warunki atmosferyczne zwalnia Państwa z konieczności konserwacji. Co w praktyce czyni nasze ogrodzenia długowiecznymi.

Poznaj inne modele balustrad z kolekcji S-Modern

Sprawdź podobne wzory

Balustrada nierdzewna Neppo
Neppo
Balustrady nierdzewne
Balustrada nierdzewna Simple
Simple
Balustrady nierdzewne
Balustrady - rozwiązania deweloperskie

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 501 035 724

przejdź na stronę kontaktu