Balustrady balkonowe Genesis

Kolekcja Genesis

Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe oraz schodowe firmy Armet z serii Genesis są oparte na wiedzy pochodzącej kowalstwa artystycznego.

Kolekcja Genesis ogrodzenia kute

Balustrady balkonowe oraz schodowe firmy ARMET z serii Genesis są oparte na wiedzy pochodzącej z kowalstwa artystycznego. Wśród bogatej oferty wzorów można wybrać taką balustradę, która będzie się idealnie komponować z posesją oraz otoczeniem. Metody kucia na kowadle stosowane do produkcji balustrad zewnętrznych oraz wewnętrznych sprawiają, że każda wykonana przez nas balustrada jest wyjątkowa. Wszystkie elementy balustrady balkonowej zewnętrznej jak i schodowej są zrobione z najwyższej klasy materiałów.
Nasze doświadczenie oraz fachowa wiedza, którą zdobywamy od ponad 20 lat, sprawia że firma ARMET działa kompleksowo. Osobiście wykonujemy pomiary, projekty indywidulne oraz montaż balustrad balkonowych oraz schodowych.
Każdą balustradę balkonową jak i schodową montujemy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Ogrodzenia kute

Wybierz model dla siebie

Balustrady balkonowe Bellezza
Bellezza
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Provence
Provence
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Liguria
Liguria
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Dulum
Dulum
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Falco
Falco
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Piazzo
Piazzo
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Pianta
Pianta
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Vento
Vento
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Stella
Stella
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Bassano
Bassano
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Viviana
Viviana
Balustrady balkonowe i schodowe
Balustrady balkonowe Desire
Desire
Balustrady balkonowe i schodowe

Zabezpieczenia antykorozyjne - Balustrady Genesis

Trwałość na lata

Wszystkie części balustrad ARMET są zabezpieczane najskuteczniejszymi procesami ochrony antykorozyjnej, takimi jak cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe. Skutkiem ocynkowania ogniowego jest trwała, nieprzepuszczalna powłoka, która nawet jeśli ulegnie pęknięciu, to korozja wystąpi jedynie na powłoce, natomiast nie na stali.

Podwójne zabezpieczenie

Do głównych zalet zastosowania systemu Duplex należy podwójne zabezpieczenie antykorozyjne ogrodzeń – powłoka cynkowa ochrania stal przed korozją, natomiast warstwa malarska ochrania cynk przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz chemicznych. Dzięki malowaniu proszkowemu podwyższają się walory estetyczne ogrodzenia.

Precyzyjny pomiar

Pomiary pomieszczeń wykonujemy za pomocą skanera, dzięki któremu możemy precyzyjnie pomierzyć wszystkie kształty geometryczne, a później opracować pozyskane dane w oprogramowaniu. Pozwala to nam na zaprojektowanie realistycznego modelu balustrady, co daje możliwość zobaczenia balustrady przed wyprodukowaniem oraz montażem.

Wybierz kolor i strukturę balustrady

Własna personalizacja kolorów i struktur gwarantuję możliwość dopasowania balustrad do balkonu oraz schodów, elewacji i charakteru domu. Malowanie proszkowe zapewnia uzyskanie najwyższych wartości estetycznych i jakościowych balustrad. Na powierzchni balustrady nie powstają zacieki oraz możliwe są rożne faktury wykończeniowe oraz stopnie połysku. Kolory oraz stopnie połysku zaprezentowane w materiale powinny być traktowane wyłącznie poglądowo

Kolory standardowe

Kolor podstawowy czarny

CZARNY

Kolor podstawowy grafitowy

GRAFITOWY

Kolor podstawowy jasnoszary

JASNOSZARY

Kolor podstawowy biały

BIAŁY

Kolory specjalne

Dostępne za dopłatą

Kolor specjalny Antracyt

ANTRACYTOWY

Kolor specjalny zielony

ZIELONY

Kolor specjalny ciemnobrązowy

CIEMNOBRĄZOWY

Patynowanie

Patynowanie balustrady polega na wizualnym postarzeniu elementów lub detali balustrady. Patyna daje efekt rozjaśnienia, przyciemnienia lub zupełnie zmienia odcień pokrywanej powierzchni.

Srebrna patyna

SREBRNA PATYNA

Zielona patyna

ZIELONA PATYNA

Miedziana patyna

MIEDZIANA PATYNA

Złota patyna

ZŁOTA PATYNA

Pierwszy etap

W pierwszym etapie, gdy klient zdecyduje się na zamówienie u nas balustrady, dokonujemy dokładnego pomiaru za pomocą skanera. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, opracowujemy dokumentację techniczną. Omawiamy wszystkie szczegóły dotyczące balustrady ze zleceniodawcą. Po zatwierdzeniu projektu, rozpoczynamy proces produkcyjny balustrady kutej. Kolejne etapy produkcji są monitorowane i kontrolowane pod względem zgodności balustrady z zamówieniem.

Ocynkowanie ogniowe

Najlepszą metodą zabezpieczenia wyrobów ze stali czarnej przed korozją jest cynkowanie ogniowe (tzw. zanurzeniowe), którym poddawane są wszystkie nasze wyroby stalowe. Powłoka cynkowa chroni stal przez wiele lat i nie wymaga konserwacji.
Metalurgiczna reakcja między cynkiem i stalą, bardzo skutecznie i trwale chroni balustrady kute przed rdzewieniem. W zależności od wcześniej użytej stali do produkcji balustrady powłoka zewnętrzna balustrady jest jaśniejsza albo ciemniejsza, bardziej święcąca lub gładka.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą balustrady kutej, która przed malowaniem została oczyszczona, by uzyskać 100% półfabrykatu. Dzięki temu farba uzyskuje wysoką przyczepność. Następnie pokryte farbą wyroby nagrzewane są do temperatury od 180 do 200°C, w rezultacie czego proszek ulega stopieniu i polimeryzacji. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na wszelkie działanie czynników atmosferycznych i chemicznych, korozję, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. W porówaniu do farb ciekłych, lakiery proszkowe dają w rezultacie powłokę gładką, bez spękań, zacieków czy pęcherzyków.